Lekcje trwają 30 min. W ich trakcie jeźdźcy zapoznają się ze wszystkimi chodami, rozpoczynając naukę od stępa, poprzez kłus i galop. Przeważnie po 4-6 lekcjach uczeń jest włączany do zajęć grupowych do zastępu. Małym dzieciom proponujemy oprowadzanie na kucach.

 

Czytaj więcej...

Nauka w grupie to zajęcia w których uczestniczy od 4 do 9 jeźdźców. Zajęcia trwają 45 min. Rozstępowanie konia po zajęciach (w czasie około 15 min) nie wlicza się do czasu jazdy. W każdym momencie można wrócić do lonży aby poprawić dosiad lub anglezowanie. Są lekcje podczas których jeździ się na oklep dla poprawienia równowagi i dosiadu. Nie ma podział na grupy wiekowe a jedynym kryterium przydziału konia i grupy jest zaawansowanie jeźdźca.

 

Czytaj więcej...

Oprowadzanie to przejażdżka na kucu lub koniku pony. Dziecko siedzi na koniu, który jest prowadzony przez pomocnika instruktora. Oprowadzanie trwa 20 min

 

Czytaj więcej...

Rajdy to 2-wu godzinne wyprawy dla zaawansowanych jeźdźców z pokonywaniem przeszkód naturalnych i sztucznie przez nas ustawionych na szlaku. Tradycyjnie odbywają się rajdy: „Świąteczny” – 26 grudnia, „Noworoczny” – 01 stycznia, „Wielkanocny” w Wielką sobotę i „Bieg Świętego Huberta” – 11 listopada.

 

Czytaj więcej...

Czy marzy Ci się romantyczna sesja ślubna na karym rumaku? A może chciałbyś mieć zdjęcia swojego dziecka w towarzystwie kucyka? Nie przejmuj się, jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z końmi. Nasze konie i kucyki to prawdziwi profesjonaliści i pozwolą Ci spełnić fotograficzne marzenia! Przyjedź ze swoim fotografem lub umów się z naszym.

 

Czytaj więcej...

Teren to jazda w terenie dla osób mniej lub bardziej zaawansowanych w czasie 1godziny. Dzięki spokojnym, świetnie wyszkolonym koniom, możemy wybrać się w teren z jeźdźcami, którzy dopiero opanowali sztukę anglezowania. Spacery te są wyłącznie stępem i kłusem bez galopu. Z grupami zaawansowanymi dużo galopujemy pokonując często przeszkody terenowe.

 

Czytaj więcej...

Trening indywidualny to nauka z instruktorem dla osób, które mają za sobą co najmniej 10 godzin jazdy i pragną kontynuować naukę intensywnie lub uczą się jazdy na własnym koniu. Instruktor może przyjąć na jazdę indywidualną maksymalnie dwa konie. Zajęcia trwają 60 min.

 

Czytaj więcej...

Trening skokowy to zajęcia prowadzone z zaawansowanymi jeźdźcami na przeszkodach parkurowych, których wysokość ustawia instruktor biorąc od uwagę stopień zaawansowania jeźdźca jak również możliwości skokowe konia. Dobro konia jest zawsze stawiane na pierwszym miejscu. Czas treningu zależny jest od realizacji zadań postawionych przez instruktora.

 

Czytaj więcej...

Wycieczka to oferta skierowana dla grup zorganizowanych. Dzieci z przedszkoli i szkół zapraszamy do Gospodarstwa na zwiedzanie stajni z przewodnikiem, który opowie o życiu koni, o tym co jedzą jakie mają przyzwyczajenia, jakiej są maści i budowy, na przejażdżki konne w siodle oraz przejażdżkę bryczką. Na koniec rozpalamy ognisko, na którym można upiec kiełbaski. Czas pobytu grupy w gospodarstwie określa opiekun grupy.

 

Czytaj więcej...